Jachtserwis.pl - Portal Żeglarski - Wiatr i Woda Warszawa marzec 2017
Artykuły

Wiatr i woda 2017

29. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie odbędzie się w dniach 16-19 marca 2017 roku w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56 c.

Podczas warszawskiej, wiosennej edycji targów swoje produkty prezentuje ponad 400 firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą: żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa czy nurkowania. Znaczący procent wystawców stanowią firmy z zagranicy, m.in. z Chorwacji, Egiptu, Grecji, Litwy, Niemiec, Słowenii, Szwecji, Stanów Zjednoczonych, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

W ostatnich 28. Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA z 2016 roku udział wzięło 440 wystawców oraz 29 456 zwiedzających.

Targi WIATR i WODA to oprócz ekspozycji wystawców, także wyjątkowo bogaty program wydarzeń towarzyszących - wykłady, prelekcje, spotkania z mistrzami sportów wodnych, pokazy, doroczne podsumowania dokonań branży, spotkania sympatyków sportu i rekreacji na wodzie oraz liczne atrakcje dla najmłodszych gości. Na Targach rozstrzyganych jest wiele konkursów branżowych, wręczane są prestiżowe wyróżnienia – wśród nich „Gwoździe Targów WIATR i WODA” im. Jerzego Fijki, nagrody Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych, nagrody PTTK, PZMWiNW i PZŻ oraz liczne wyróżnienia w konkursach dla najmłodszych żeglarzy.

Niezmiennie Targi WIATR i WODA dostarczają amatorom sportów wodnych praktyczną wiedzę o dostępnym na rynku sprzęcie sportowym i rekreacyjnym, służą rozwijaniu zainteresowań turystyką wodną. Równolegle są najlepszą w kraju okazją dla branży do spotkań, wymiany doświadczeń czy nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.