Jachtserwis.pl - Portal Żeglarski - Zapraszamy na targi BOAT & FUN Berlin!
Artykuły archiwalne

boot logo berlin13de

AHOJ BERLIN!

Zapraszamy na targi BOAT & FUN Berlin!

 

Między 20 a 24 listopada 2013 r. Targi Berlińskie otwierają swe podwoje dla wszystkich miłosników aktywnego wypoczynku nad wodą – żeglarzy, kajakarzy, nurków, surferów, tych, których pasjonują dynamiczne sporty takie jak kite surfing, wake boarding czy narty wodne oraz dla tych, którzy lubią po prostu posiedzieć nad jeziorem z wędką. Wszyscy oni – a także amatorzy innych dyscyplin uprawianych na świeżym powietrzu, jak choćby kolarstwa górskiego, wspinaczki górskiej i joggingu – mogą tu znaleźć coś ciekawego.

berlin boating2013

 

Targi Boat & Fun to miejsce, gdzie swoją ofertę prezentują producenci wszelkiego rodzaju łodzi motorowych, żaglowych, kajaków, pontonów, małych łódek, silników i wyposażenia do łodzi, ubrań oraz całej gamy sprzętu potrzebnego do uprawiania sportów wodnych i nie tylko. Nie zabraknie łodzi elektrycznych, hybrydowych, a także przebudowanych według indywidualnych potrzeb. Wśród wystawców są też firmy czarterowe, organizatorzy turystyki wodnej, przystanie, szkoły żeglarskie, wydawnictwa, kluby i stowarzyszenia. Bardzo popularna częścią targów jest giełda łodzi używanych. Boat & Fun to świetna okazja, by zorientować się w sytuacji na rynku wodniackim i dokonać zakupów, nieraz z dużymi zniżkami. Dodatkowo podczas imprezy będa mieć miejsce spotkania z ekspertami i fora dyskusyjne oraz zawody w wake boardingu „Wake Masters“. Organizatorzy zapraszają też na Galę – Noc Łodzi, czyli spotkanie biznesowo-towarzyskie połączone z nocnym zwiedzaniem wystawy (20.11 od 18.00 do północy).

 

Targi żeglarskie w Berlinie mają długą tradycję - pierwsza berlińska wystawa łodzi miała miejsce w Wannsee (w południowo-zachodniej części miasta) 14 lipca 1902 r. - 111 lat temu! Targi Boat & Fun Berlin po raz pierwszy odbyły się w 2002 r., w dwóch halach wystawowych – w ciągu 11 lat rozrosły się tak, że dziś zajmują już 14 hal. Swoją popularność (w zeszłym roku odnotowały 700 wystawców i 32400 zwiedzających) zawdzięczają temu, że koncentrują się zarówno na sportach i rozrywkach na wodach śródlądowych i przybrzeżnych wodach morskich, jak i na organizacji turystyki wodnej. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki licznym akwenom, dobrej infrastrukturze wodniackiej i bliskości Bałtyku sporty wodne są w Brandenburgii ogromnie lubiane i prężnie się rozwijają.

 

Więcej na stronie www.boot-berlin.de, wszelkich dostępnych informacji udziela również Promesse - Przedstawicielstwo Targów Berlińskich w Polsce, które oferuje też bilety wstępu w cenach promocyjnych: www.targiberlinskie.pl,

kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

Copyright © 2012-2021. All Rights Reserved.